O nas

Anna Bochenek-Mularczyk i Michał Mularczyk


 

Dr Michał Mularczyk jest absolwentem VI LO im T. Reytana w Warszawie i Warszawskiej Akademii Medycznej.

 

 

 


W Centrum Badawczym Współczesnej Terapii kieruje sekcją zajmującą się wpływem czynników cywilizacyjnych na rozwój chorób układu krążenia. Jest szefem Katedry ds. Edukacji Społecznej Na Rzecz Zdrowia w Polskiej Akademii Zdrowia. Ma bogate doświadczenie w leczeniu stanów nagłych, które zdobywał w Klinikach Kardiologii w wiodących ośrodkach medycznych (m.in.: w Centalnym Szpitalu Klinicznym MSWiA i Wojskowym Instytucie Medycznym).


Dr n.med. Anna Bochenek-Mularczyk, jest absolwentką VIII LO im Władysława IV w Warszawie i Warszawskiej Akademii Medycznej.

 

 

W latach 1995-2005 pracowała w Klinice Gastroenterologii Instytutu Żywności i Żywienia. Jest współzałożycielem Centrum Badawczego Współczesnej Terapii i kierownikiem sekcji naukowej ośrodka, którego głównym celem jest rozpowszechnianie nowych form terapii. Regularnie poszerza swoje umiejętności z zakresu leczenia schorzeń o podłożu autoimmunologicznym, uczestnicząc w szkoleniach organizowanych na całym świecie co umożliwia wymianę doświadczeń i kontaktów z wiodącymi ośrodkami akademickimi. Członek Towarzystwa J-elita zrzeszającego pacjentów z nieswoistymi zapalnymi chorobami jelit.